Responsive Web Tasarım

Responsive tasarıma sahip bir web site, hangi cihazda görüntüleniyorsa, o cihazın ekran boyutlarına göre uyum sağlar. Responsive tasarımlar sayesinde herzaman web siteniz düzenlidir ve tanıtımınızı daha profesyonel yapabilmenize olanak verir.

Kullanıcılarınıza daha kaliteli bir sunum yapabilmeniz, daha fazla tercih edilmenizde önemli bir etkendir. Müşterileriniz; bilgisayar, tablet veya mobil cihazların hangisi ile web sitenizi ziyaret etmeyi tercih ederse etsin, sizin daima uyumlu, kaliteli ve profesyonel bir tanıtım yapmanızı sağlar.

Son yıllarda mobil cihaz kullanımının artması ile birlikte insanlar hemen her ihtiyacını bu cihazlarla karşılamaya başlamıştır. Özellikle küçük boyutları ile taşınabilirliği yüksek olan bu cihazlarla, sosyal medya sitelerinde gezinmek, gelen e-postaları okumak ve internette gezinmek oldukça kolaydır.

Normal şartlarda bilgisayar kullanmayan insanlar, bu mobil cihazlar sayesinde internette dolaşmaya başlamış ve buda büyük bir kullanıcı kitlesi oluşturmuştur. İlerleyen teknolojilere uyum sağlamak ve bu teknolojinin sağladığı kolaylıklardan faydalanarak, firmanızı ve markanızı daha fazla insana tanıtabilme imkanını değerlendirmek, atılabilecek en doğru adımlardan birisidir.

Teknolojiyi takip edecek vaktiniz olmasa bile, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren bir bilişim firması ile çalışmak, son teknolojiye ve sağladığı kolaylıklara adapte olmanızı sağlar. Disket Bilişim olarak sürekli güncel teknolojileri takip ediyoruz ve sizlere en yüksek faydayı sağlayacak şekilde tasarlayarak sunuyoruz.

Modası geçmiş, eski bir arayüze sahip web sitelerinizi Responsive Web Tasarım ile yeniden tasarlayarak, daha fazla kullanıcının sizi tercih etmesini sağlayabilirsiniz.

Sizi en iyi tanıtan doğru bir web site için bize danışmaktan çekinmeyin.