Portal Geliştirme

Portallar yönetilebilir büyük projelerdir. Bu projeler çok büyük içeriğe sahip oldukları için yönetilebilir olması son derecede önemlidir. Örnek olarak bir haber portalını düşünürsek, günlük 100 sayfa içerik girmek ve bunun ekleme, silme, değiştirme işlemlerini web yazılım dilleri ve tasarım etiketleri ile yapmak hem çok uzun bir zaman alır, hemde daima haberleri bir yazılımcının veya tasarımcının sisteme girmesi gerekir. Buda çok fazla iş ve insan gücü demektir. Ancak sadece haber resmini ekleyip, haber başlığını ve haber içeriği yazarak bir tıklama ile haberi istediğiniz kategoriye ekleyebilmek ve aynı şekilde bir tıklama ile eski haberi silebilmek bir portal yönetimidir. Bu sistemde resmi, başlığı ve içeriği hazır 100 tane haberi sisteme girmek tek bir kişinin 2 saatlik işidir. Ayrıca herhangi bir yazılım dili bilmesine'de gerek yoktur.

Çeşitli portallar vardır. Bunları; Bilgi portalı, Eğitim portalı, Emlak portalı, İş portalı, Evlilik portalı, Haber portalı, Blog çözümleri ve E-ticaret çözümleri portalı gibi sıralayabiliriz. Bu saydığımız portalların tamamı büyük içeriğe ve günlük bilgi giriş çıkışına sahip web siteleridir.

Portal Geliştirme, büyük web sitelerini yönetim panelleri ile birlikte geliştirme işidir. Yönetilemeyen bir web sitesi hiçbir şekilde avantajlı değildir. Her web sitenin güncelliğini korumak zorunda olduğu bir dijital dünyada, yönetim panelleri web siteleri için artık olmazsa olmaz bir önemdedir.

Portal ihtiyaçlarınızı dilediğiniz temalar ve yazılımsal işlevler ile geliştiriyoruz. Hangi portala ihtiyacınız var ise, ihtiyacınıza uygun şekilde tasarlayıp, testlerin yapılması ve sizin onayınızla birlikte projeyi teslim ediyoruz. İşlerin hızlı ilerlediği bu zamanda sizlerinde işlerinizi otomatize etmeniz ve hızlandırmanız gerekmektedir.

Otomatize edilmiş bir iş, sizi yormadan neredeyse kendi kendine ilerleyen bir sistemdir ve işinizi yaparken hızlı ilerlemenizi sağlar. Bir portala ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçin ve nasıl bir portal geliştirmemizi istediğinizi bize anlatın.