Domain ve Hosting Hizmeti

Web siteleri için domain seçimi çok önemlidir. Doğru domain tercihi, web sitenizi arama motorlarında üst sıralara taşımaktadır. Firmanız için özel olarak firma isimini tercih edersiniz ve reklam çalışmasını firma adınıza göre yaparsınız. Ancak genel bir isim veya hizmet adına web sitesi yayınlamayı düşünüyorsanız, domain seçimi sunduğunuz hizmeti, yayım yaptığınız konuyu içerisinde barındırıyorsa büyük bir avantaj sağlar.

Arama motorlarının SEO kriterlerine göre en önce alan adı sıralanır. Eğer aranan kelime ile birebir veya içerisinde geçen bir domain var ise bu alan adına sahip web siteleri aranan kelime ile aynı olduğu için ilk sayfalarda listelenir.

Sayfalarda diğer listelenen domainler sizinle aynı konuda yayım yapan veya hizmet veren rakiplerinizdir. İçeriğiniz ne kadar kaliteli ise, kullanıcılarınıza ne kadar hitap ediyorsanız, bu durumlarda arama motorları tarafından değerlendirilerek rakipleriniz arasındaki sıralamanız belirler.

Sizden gelen hizmet talebi üzerine bir web site tasarımına başlarken doğru domaini seçmenizde önerilerde bulunuruz. Bununla birlikte marka çalışması yapacağımız domaini bizden satın alabilirsiniz.

Hosting hizmetide domain hizmeti kadar önemlidir. Bağlantı hızı yüksek sunucularda bulunan web siteleri daha hızlı açılmaktadır. Bant genişliği, web sitenizin hızlı açılması kadar önemli bir kavramdır. Aldığınız hosting hizmetindeki bant genişliği sınırı yüksek ise web siteniz daha fazla kullanıcıya hizmet verir.

Web sitenizin kesintisiz yayım yapabilmesi için bant genişliği ve bağlantı hızı yüksek hosting hizmeti tercih etmelisiniz. Sunucularımızdan dilediğiniz özelliklerde hosting hizmeti satın alabilirsiniz. Bağlantı hızımız 3 MB/sn ile yüksek bir değerdedir. Sürekli olarak bakımları yapılan sunucularda, sizlere daha hızlı ve kesintisiz hizmet sunabilmek için çalışıyoruz.

Bizi tercih ettiğinizde alacağınız hizmetten memnun olmanız, sunduğumuz hizmetin en önemli hedeflerinden biridir. Bu gaye ile herzaman ve durmaksızın, sizler için markanıza değer katacak çalışmalar yapıyoruz.