Sıkça sorulan Sorular

Müşterilerimizin bize sıkça sordukları sorular ve cevapları.

Yeni müşterilerimizin bize soru sormadan önce benzer bir sorusu var ise cevabını öğrenebilmesi düşüncesi ile sık sorulan soruları ve cevaplarını bu alanda paylaşıyoruz. Bize sormak istediğiniz soru bu bölümde yer almıyorsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Siz değerli müşterilerimiz için durmadan çalışıyoruz ve daima daha kaliteli hizmet sunma çabası içerisindeyiz.


Firmamızın sunduğu hizmetler;

  • Web sitenizi tasarlar ve istekleriniz doğrultusunda geliştirir.
  • Web yazılımı geliştirerek var olan sitelerinizi fonksiyonelleştirir.
  • Web siteniz ve markanız için grafikler tasarlar.
  • E-ticaret sistemleri geliştirir ve satışa hazır şekilde teslim eder.
  • Kontrol paneli ve kullanıcı arayüzleri oluşturarak sitenizi kolay yönetebilmenizi sağlar.
  • Tüm içeriğinizi tek bir panelden yönetebileceğiniz portallar geliştirir ve işinizi kolaylaştırır.
  • Müşterilerine daha kaliteli hizmet sunabilmek için kendi bünyesinde yazılımlar geliştirir.
  • Mobil uygulama ekibi ile markanız için mobil uygulamalar üretir.
  • Web siteleriniz, e-ticaret sistemleriniz, alt projeleriniz için domain ve hosting sağlar.

Elbette! Siz değerli müşterilerimiz için daha önceden tasarladığımız hazır web site ve e-ticaret paketlerimizden beğendiğiniz herhangi birini seçerek, dijital dünya'da en kısa sürede yerinizi alabilirsiniz.

Bizim hazır sunduğumuz paketlerden birini seçmek zorunda değilsiniz! Dilerseniz var olan veya satın aldığınız ücretli bir temayı, sizin için harika bir web sitesine veya e-ticaret sistemine dönüştürebiliriz.

Büyük bir firmanız var ve sadece size özel bir tasarım istiyorsanız, bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda markanıza özel bir sistem tasarlayalım. Siz sadece yönetin!

Disket Bilişim, herhangi ücretli veya ücretsiz bir framework(yazılım çatısı) veya template engine(tema motoru) kullanmıyor. Kendi bünyemizde geliştirdiğimiz MVC benzeri ama daha kolay anlaşılır, taşınabilir, geliştirilebilir bir framework kullanıyoruz.

PHP ile geliştirmiş olduğumuz bu framework'un adı BackFront. Back End ve Front End (yazılım ve tasarım) kodlarını birbirinden ayıran ve ayrı ayrı geliştirilebilmesine olanak sağlayan, MVC sisteminden çok daha kolay geliştirilebilen ve diğer tüm framework, template engine yazılımları ile uyumlu bir web çatısıdır. BackFront'a diğer framework'ların cache, SMTP mail, MemCached gibi PHP sınıfları kolayca eklenebilir ve neredeyse MVC dizin yapısı ile aynı yapıya sahip oldukları için BackFront'daki web sitenizi diğer yazılım çatılarına aktarabilirsiniz. Sadece siteniz içerisindeki bağlantıları değiştirerek diğer yazılım çatıları ile çalışmaya ve geliştirmeye devam edebilirsiniz.

Disket Bilişimin resmi sitesi'de BackFront çatısı ile kodlanmıştır. BackFront'u çok yakında diğer yazılımcıların'da kullanabilmesi için paylaşmayı ve duyurmayı planlıyoruz.