Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarım, şirketinizi dijital dünyada en iyi anlatan ve son teknoloji yazılım çözümleri ile yapılandırılmış web siteleridir.

Kurumsal web tasarımları, yönetilebilir ve güncellenebilir bir yapıda tasarlanmalıdır. Web sitenizdeki tanıtım yazılarını, resimleri, yorumları ve tüm içeriği kontrol paneliniz üzerinden birkaç tıklama ile yönetebilmek, firmanızın dijital yüzünün sürekli güncel olması ve insanlara her daim şirketinizle ilgili güncel olayları aktarabilmeniz, şirketinizi doğru tanıttığınız anlamına gelir.

Gelen mesajlara ve yorumlara şirketiniz adına cevap verebilmek, yeni kampanyaları ve duyuruları müşteri kitlenize anında duyurabilmek, firmanızı pasif bir işletme olma sıfatından uzaklaştırır ve herzaman insanlarla iletişim halinde olan aktif bir firma olduğunuzu müşterilerinize anlatmış olursunuz.

Tamamen şirketinizin, firmanızın ve markanızın ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanmış bir Kurumsal Web Tasarımı, şirketinizin kalitesini ve profesyonelliğini dijital dünyada insanlara yansıtır. Bu, firmanız için hedeflediğiniz doğru bir tanıtımdır.

Disket Bilişim olarak, Kurumsal web sitelerinizi kolaylıkla yönetebileceğiniz kontrol panelleri geliştiriyoruz. Bir kontrol paneli üzerinde web sitenizi yönetebilmek, minimum iş gücü ve minimum masraf demektir. Firmanızın sitesinde yapacağınız herhangi bir değişiklik için (kampanya afişi değiştirme, tanıtım yazısı değiştirme, slider alanındaki şirket propagandası için kullanılan resimleri değiştirme gibi işlemlerde) bir web master'a veya bir yazılım personeline ihtiyaç duymazsınız.

Sosyal medya sitelerinde içerik paylaşmak kadar kolay adımlarla web sitenizi şekillendirirsiniz. Üstelik bu süreçte sizin en büyük yardımcınız olarak biz, müşterilerimize özel olarak hizmet süresi boyunca 7/24 destek sağlıyoruz. Kurumsal web sitenizle alakalı takıldığınız herhangi bir konuda bizden ücretsiz destek alabilirsiniz.

İşlerin durma noktasına gelmeden daima ilerlemesi gerekmektedir. Hiçbir şekilde hizmet aksamasına maruz kalmadan firmanızı dijital dünyada insanlara tanıtabilmek için hemen bizimle iletişime geçin!