E-Ticaret Paketleri

Hızlı, güvenli, yönetilebilir ve geliştirilebilir alt yapımızla, firmanız için tasarlayacağımız e-ticaret sistemleri ile markanızın ürünlerini dijital ortamda satabilirsiniz. E-ticaret sistemleri, ödeme yöntemlerine göre üçe ayrılır. Kart ile online ödeme(Kredi kartı, banka kartı, diğer kart ile ödeme sistemleri), Banka havalesi ve kapıda nakit ödeme.

E-ticaret sistemlerindeki fark, ödeme yöntemleri ile alakalıdır. Disket Bilişimin sunduğu e-ticaret paketlerinde satış yaptığınız ürünün veya hizmetin ödeme kabul etme sistemine göre e-ticaret sistemi tasarlanır. Tasarladığımız sistemlere yeni ödeme şekli, yeni sayfalar, yeni ürünler eklemek oldukça kolaydır ve her işlemde kontrol tam olarak sizdedir.

Talep ettiğiniz e-ticaret paketi özelliklerine göre ücret ödeyerek, sadece ihtiyacınız olan hizmeti almış olursunuz. Bizden talep edeceğiniz e-ticaret modeli, firmanızın ve ürünlerinizin kategorisine göre düzenlenir. Yapılan tasarımlarda seçilen tema, yapılacak değiştirmeler ve geiştirmeler, eklenecek özellikler ve yazılım çözümleri tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda şekillenir. Başladığımız projenin teslim aşamasında elde ettiğiniz sistem modeli, işinizi sistematik bir şekilde kolaylaştıracak ve tasarımı ile müşterilerinize hitap edebilecek bir yapıda olmalıdır.

Artık market ve gıda ürünleri gibi günlük tüketim grubuna giren ürünler bile online olarak dijital ortamda pazarlanmaktadır. Firmanızın ve markanızın ürünlerini internet ortamında pazarlamak için zaman kaybetmeden bir iş stratejisi belirlemek ve dijital dünyaya biran önce adım atmak, işinizin geleceği ile ilgili önemli bir karar olacaktır.

Yeni bir e-ticaret modeli oluşturmak kadar, varolan e-ticaret sisteminizi yeni teknolojiler ile yeniden yapılandırmakta, firmanız için gelecek vaad eden bir adımdır. Ticaret sektöründe şüphesiz ki her zaman kendini yenileyen ve güncel teknolojileri takip eden firmalar daima ileri gitmiştir. Teknolojiye ayak uyduramayan ve firmasının pazarlama stratejilerini geliştirmeyen firmalar ise, maalesef zamanla bulundukları konumu dahi koruyamaz hale gelmektedirler.

Müşterilerinizi daima güleryüzlü, sevimli bir tema ile karşılamak ve sürekli yenilikler ekleyebileceğiniz e-ticaret sistemleri için, Disket Bilişimin sunduğu e-ticaret paketleri hakkında bilgi alın. Var olan alt yapınızın çalışmasını durdurmadan yeni temalarınızı nasıl entegre edebileceğiniz hakkında fikir edinebilir ve daima değerli müşterilerinize güncel bir e-ticaret modeli sunmak için ilk adımı atmış olursunuz.