Hakkımızda

Disket Bilişim olarak, yazılım ve tasarım alanında müşterilerimize çeşitli hizmetler sunuyoruz.

Sunmuş olduğu hizmetler arasında bilişim sektörünün gözbebeği web yazılım/tasarım ve içerik yönetim sistemleri önemli bir yere sahiptir. Firma olarak 2009 yılından bu yana web yazılım/tasarım hizmeti sunuyoruz. Geçen zaman içerisinde internet teknolojileri'nin kullanımı oldukça artmış ve hemen hemen her firma ve şahıs bir internet sitesine ihtiyaç duymuştur.

Gerek e-ticaret sistemleri ile internet üzerinden ürün satışı yapmak. gerekse firmanızın profilini interneti kullanarak daha geniş kitlelere duyurmak ve tanıtmak adına tasarlattığınız sitelerin içerik güncellemeleri ve yönetimi zorlaşmış aynı zamanda maliyetli bir iş olarak ekstra iş gücü ve personel ihtiyacı oluşturmuştur.

Tüm bunların üstüne akıllı telefonların popüler olması ve 7 den 70'e herkesin mobil üzerinden internete girmesiyle birlikte birde mobil uygulama yazdırmak; küçük işletmeler ve şahıslar için çok yüksek maliyete oluşması üzerine internet üzerinde varlıklarını koruyamaz hale gelmiş ve çok büyük bir piyasayı ellerinden çıkarmışlardır.

Disket Bilişim olarak tek bir tasarımla hem bilgisayar hem tablet hemde telefonlar üzerinden sorunsuz bir şekilde görüntülenebilen. responsive/uyumlu olarak adlandırdığımız tasarımlar yaparak küçük işletmeleri mobil uygulama maliyetinden kurtarıyoruz ve rakipleriyle rekabet edebilmelerine yardımcı oluyoruz.

Sitenizi yönetebileceğiniz yönetim panelini'de tüm paketlerimizde standart olarak sizlere sunuyoruz. Firmamızın tasarladığı ve geliştirdiği Disket Panel'i kullanmak sosyal medya sitelerinde içerik paylaşmak kadar kolay ve yapmak istediğiniz işlemi birkaç tıklama ile gerçekleştirebilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz tüm müşterilerimize, 7/24 destek sağlıyoruz. Müşterilerimize güveniyoruz ve herhangi bir yazılımı geliştirirken daima irtibat halinde olarak tamamen kendi isteklerini karşılayacak şekilde işlevsel yazılımlar oluşturuyoruz.

İster şahıs hizmeti olsun (kişisel site, blog vs.) ister küçük bir işletme veya büyük bir şirket. E-ticaret sistemleri, kontrol panelleri, kullanıcı arayüzleri, mobil uygulamalar geliştirirken, ve hatta basit bir hosting/domain satışında bile müşterilerimizi ve sunmuş olduğumuz hizmetin kalitesini önemsiyoruz.

Disket Bilişim, yıllarca bu alanda çalışmış, deneyim ve tecrübe kazanmış bir firma olarak, daima işini ve işi ile alakalı piyasaları takip ederek kendini geliştirmekte olan bir firmadır. Yalnızca satışa kadar değil! satıştan sonrada hizmet süreniz boyunca yanınızda olarak işinizin işimiz olduğunu ve işimizin bizim için değerli olduğunu sizlere hissetirmek için çalışıyoruz.